GBP / JPY Obrót na

Jestem nadal robi początku handlu rano i prawdopodobnie zostanie na pozostałą część lata. Dziś notowane na GBP / JPY, która jest zwykle moja opcja tworzenia kopii zapasowych na EUR / USD. Ale miałem na wykresie tej pary otwartej i zobaczyłem cenę utrzymujące wokół obszaru, na którym konfiguracja mogłaby mieć miejsce, więc z nim, a nie www.opcjeonline.com przewrócił. I w zasadzie nigdy handlować więcej niż jedną parę na raz więcej. Dla mnie to tak jakby sensorycznej przeciążenia w czasie, zwłaszcza gdy rynek porusza się w przyzwoitą klipu. Nigdy nie chcę przytłoczyć się ze zbyt dużą ilością informacji. Więc to, co chciałbym zrobić, to postępować tylko jeden zasób i ustawić alarm, który może być słyszalny, gdy zbliża się do pewnego poziomu na rynku. To sprawia, że prosty, nie jest zbyt stresujące, i nie są zbyt czasochłonne.

Zaletą dzisiejszym rynku było to, że przeguby zostały rozmieszczone stosunkowo wąsko siebie. Biorąc pod uwagę, że punkty obrotowe są formulaically opiera się działanie z poprzedniego dnia, kiedy jest światło hier dnia notowania w kolejnym dniu obraca zostaną rozmieszczone blisko siebie. Poprzedniego piątek był Dzień Niepodległości w USA, święto notorycznie wolumenu obrotu światło, więc jest to zrozumiałe. W rzeczywistości, to nie był nawet 5AM EST jeszcze zanim para rozpoczęła działalność poza jego zakres punktu obrotu (poniżej podpory 3) i zatrzymałem się w ten sposób.

Na 2:40 świecy, na rynku pojawił się na poziomie przegubu 175.140 i odrzuciła go natychmiast. To, oczywiście, jest cue cena akcji mówi mi, że poziom obrotu jest prawdopodobne, żeby trzymać późniejszego ponownego dotyku powinno to nastąpić.Często zdarza się, zważywszy, że zleceń kupna i sprzedaży na rynku wydają się być bardziej skoncentrowany na punktach obrotu, główne poziomy zniesienia Fibonacciego oraz wsparcia i oporu utworzonego z poprzedniej historii cenowym.

 

Kiedy ponownie pojawił się na dotyk 2:45 świecy, mam do opcji put, oczekując, że czop utrudniałyby podstawie dostępnych dowodów do mnie. http://www.opcjeonline.com/iq-option/ Jak można zaobserwować na wykresie, miałem podstawowe pojęcia – GBP / JPY będzie posiadać na swoim poziomie obrotu przed zrzuceniem off – ale handel nie wyszło. Handel upłynął o 3 nad ranem EST, która zbiegła się z zamknięcia przedstawionego przez zieloną świecę, która wykonana jest wzrost powyżej 175.140.

 

Biorąc pod uwagę, że cena wisiał nad tym obszarze – czyli sam poziom obrotu nie był przestrzegany jako poziom oporu – I zdyskwalifikowany dalsze możliwości handlowych z tego obszaru.

Gdy rynek ruszył w dół do wsparcia 1 (175.020), zacząłem kierowania ten obszar możliwych opcji CALL zestawach. Ten poziom również działał jako wsparcie poprzez poprzedniej historii cenowych od zatorów widać witryna internetowa na odcinku pół godziny w ciągu godziny 1 w nocy. Po cen dotknął i odrzucone 175.020 na 3:45 świecy, wszedłem do opcji call na 3:50 świecy. Zasadniczo ja bankowy na następnej świecy jest zielony. Niemniej jednak trend spadkowy wznowione i upadł 175.020 na następnej świecy i odważył się do wsparcia 2.

 

Z perspektywy czasu, to prawdopodobnie nie było to świetny set-up. Lepsze niż 50-50 kursy, ale nie spektakularne jeden.03:45 Świeca reprezentował ruch sześć-pip w dół, co sugeruje działanie niedźwiedzi. Bazując na wsparciu poprzedniej historii cen, punktu wsparcia 1 obrotu oraz łagodnie zastoinowej ceny akcji w ciągu tych 1-2 minut, czułem, że to konfiguracja warto.Ale w tym przypadku po prostu nie wyszło.

Ja też nie rozważa możliwości przy wsparciu 2. nazywają W tym momencie downtrend rano był w pełni sił i poprzednie dziewięć świece były czerwony / niedźwiedzi. Więc lepiej nie lekceważyć trend w tym przypadku, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak ważny trend może być przy podejmowaniu decyzji handlowych. Być może słyszeliście o „próbuje łapać spadającego noża” analogii. To odnosi się tutaj tak, że najlepiej siedzieć na moich rękach w tym przypadku.

 

Po tym, to spadła poniżej wsparcia 3 przed 5 rano i ja uważane opcje put na wsparcie 3. Przeprowadzanie transakcji off retracements powrotem do wsparcia i oporu w kierunku trendu panującego są moje ulubione set-up biorąc pod uwagę, że mają silne prawdopodobieństwo sprawdź moje odniesienie wypracowanie. Niemniej jednak tak się nie stało, więc postanowiłem nazwać to dzień. 0/2 in-the-money, ale ja wciąż zbliża się do 70% ITM odkąd powrócił do obrotu tego lata, więc nie ma się czym martwić. Utrata dni są w porządku, jeśli następuje dobrego strategii i co jest dostępne. Bezwzględna najgorsze próbuje gonić powrotem utraconych zysków poprzez objęcie transakcji niskiego prawdopodobieństwa, jak to tylko doprowadzi do katastrofy w końcu