Handel z oscylatora Procent Cena

Większość przedsiębiorców nie słyszał o wskaźniku MACD, ale znacznie mniej słyszeliście oscylatora Procent Cena (PPO), zwany też czasami oscylator Cena Procent. Oba wskaźniki są bardzo podobne, z tym że PPO ma kilka zalet w stosunku do MACD.

Procent Cena Oscillator

Jak MACD, PPO jest wskaźnikiem na podstawie, jak 26 i 12 okresu wykładnicze średnie odwiedzić tę stronę ruchome (EMA) działają w stosunku do siebie. Gdy PPO (lub MACD) porusza się wyższa, pęd jest pozytywnie. Gdy PPO porusza niższe tempo jest do spowolnienia.

Gdy PPO (lub MACD) przecina powyżej linii zerowej (w plusie) oznacza to, że 12-okresowy EMA przekroczyła ponad 26-okres EMA, sygnalizując Najlepszy Magazine Online potencjalne zmiany trendu do wzrostu cen. Gdy PPO krzyże poniżej zera (na minusie) oznacza to, że 12-okresowy EMA przekroczył poniżej 26-okres EMA, a tendencja może być odwrócenie się do spowolnienia.

Innym średnia ruchoma jest stosowane bezpośrednio do samego PPO w celu zapewnienia dodatkowych sygnałów handlowych.

Sygnały Trade

MACD i PPO są wykorzystywane do tych samych celów, a trzy główne sposoby dostarczania sygnałów towarowych i / lub zdolności analitycznych.

Po pierwsze, rysunek 1 przedstawia S & P 500 zarówno z PPO i MACD wskaźników-innych niż źródło  różnych wartościach wzdłuż prawej strony wskaźnika (wrócimy do tego w drugim), ruchy wskaźników są niemal identyczne.

 

Tradycyjnie MACD i PPO dostarczyły trzy podstawowe sygnały handlowych.

  • Idź długo gdy PPO (niebieskawe linia na rysunku 1) przecina powyżej zera. Idź krótkie, albo wyjść z tęskni, gdy PPO krzyże poniżej zera.

 

 

  • Idź długo gdy PPO krzyże powyżej jej 9-dniowej EMA. Idź krótkie gdy PPO krzyże poniżej 9-dniowej EMA.

 

 

Trzecim sposobem tradycyjnie użyć PPO nie jest to sygnał handlowej. Raczej to właśnie zapewnia ostrzeżenie o potencjalnym odwrócenia trendu.

  • Zwróć uwagę na rozbieżność. Gdy cena czyni nowe szczyty, ale PPO nie jest, to ostrzega korekta cen może być już wkrótce. Kiedy cena jest poznawanie nowych upadki, ale PPO nie jest, to ostrzega wiec w cenie może być wkrótce.

 

 

Dlaczego PPO jest lepszy niż MACD

Twierdzić, PPO jest lepszym wskaźnikiem niż MACD. PPO mierzy ruchy procentowych, podczas gdy środki MACD absolutnych ruchów. Ponieważ zapasy różnią się ceną odczyty MACD nie mogą być stosowane do przeczytać tutaj na tej stronie porównania jednego składnika do drugiego. Z UZP można porównać aktywów. Na przykład, jeżeli cena jednego składnika jest rajdach i sięga 4 na PPO, wiesz, że jest silniejszy ruch, niż gdyby inny składnik osiąga zaledwie 2.

Również, gdy składnik sprawia, że bardzo duża cena przenieść poziomy MACD wzrastają podstawie rosnących cen aktywów.Może to powodować anomalie rozbieżności.

Rysunek 5 pokazuje to w Netflix magazynie. Jak stado przemieszcza się od około 250 $ 460 do prawie $ MACD czyni głównym wyższej wysokości wraz z ceną (bez dywergencji). PPO, który jest tylko o ruchach procentowych, nie czyni nowy wysoki (rozbieżność) i ostrzega korekty cen, która krótko po.

 

Może również zdarzyć, że PPO czyni nowy wyższej wysoki lub niższy niskie, gdy MACD nie. Gdy to nastąpi, zaufaj PPO.

Słowo końcowe

Jeśli otrzymać możliwość wyboru pomiędzy PPO i MACD, PPO zapewnia dokładniejszy obraz niż MACD, co dzieje się z upływem czasu. PPO nie jest przekrzywiony dużych ruchów cenowych (MACD jest) oraz PPO pozwala również na bezpośrednie porównanie pomiędzy opcjeonline aktywami. Podczas gdy wszystkie aktywa mogą mieć różne ceny, PPO porównuje ich ruchy procentowych, dzięki czemu można szybko sprawdzić, które atutem jest silniejsza jest słabszy. Jeśli po prostu patrząc na jednego składnika w ciągu dnia, wskaźniki są praktycznie ident